Joke Liebrand overleden

Op maandag 31 augustus is de penningmeester van onze stichting, Joke Liebrand-ten Haaf overleden.

Joke was vanaf de oprichting van de werkgroep Leuk lid. Als bevlogen Ottersumse was ze begaan met het wel en wee in ons dorp. Ze was actief in het verenigingsleven. Dat ze lid werd van de werkgroep was eigenlijk niet meer dan logisch.

Toen er in het stichtingsbestuur de vacature van penningmeester ontstond was Joke al snel bereid om deze taak op zich te nemen. Maar ze deed nog veel meer. Ze onderzocht en verzamelde literatuur over Ottersum en ze was onder meer actief voor de jaarlijkse Open Monumentendagen waarbij ze meehielp om thematentoonstellingen in te richten en op te bouwen. Er waren nog plannen om het stichtingsarchief te documenteren. Daar is het niet meer van gekomen helaas.

Wij denken met groot respect en dankbaarheid terug op de tijd dat Joke in onze groep actief is geweest en wensen Jeroen, haar kinderen en familie heel veel sterkte.

Frans Meeuws

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *